Startsida
Skip Navigation LinksKK-stiftelsen > Kontakt > Kontakta oss

Kontakta oss

Telefon: Se medarbetarnas respektive mobilnummer nedan.
E-post (registrator): info@kks.se

Postadress

Stiftelsen för kunskaps- och kompetensutveckling (KK-stiftelsen)
Birger Jarlsgatan 16
114 34 Stockholm

Besöksadress

Birger Jarlsgatan 16, 114 34 Stockholm Karta​
Vi sitter i samma lokaler som Kammarkollegiet. Besökare kommer in genom att gå via Kammarkollegiets reception. Använd ringklockan till vänster om ingången på gatuplan.  

Faktureringsadress

Stiftelsen för kunskaps- och kompetensutveckling, FE 313, 838 80 Frösön  

Organisationsnummer: 

802400 - 4213

 

Medarbetare

  
  
  
  
Andersson, Susannesusanne.andersson@kks.se073-7128141Programansvarig
Assbring (fd Gustavsson), Lindalinda.assbring@kks.se073-7128117Programansvarig
Bjurman, Irinairina.bjurman@kks.se073-7128137Ekonomiadminstratör
Granting, Britt-MarieBritt-Marie.Granting@kks.se072-2179609Administrativ chef
Hall, Ulf ulf.hall@kks.se073-7128133Chef Externa relationer och Kommunikation
Henningsson, Malinmalin.henningsson@kks.se073-7128155Programansvarig
Hugander, Olofolof.hugander@kks.se073-7128136Ledningssamordning/stab
Jarl, Mattias mattias.jarl@kks.se073-7128130Programansvarig
Margareta Starkmargareta.stark@kks.se073-7128128Programansvarig
Olsson, Birgitta birgitta.olsson@kks.se073-7128112Projektadministratör, VD-sekreterare
Sandström, Madelene madelene.sandstrom@kks.seSe Birgitta OlssonVD
Waltré, Matsmats.waltre@kks.se073-7128158Programansvarig
Vogel, Olleolle.vogel@kks.se073-7128152Programansvarig
Ödling, Åsa asa.odling@kks.se073-7128145Projektadministratör
Östholm, Stefanstefan.ostholm@kks.se073-7128143Verksamhetschef

 

 

 

Senast uppdaterad den 25 oktober 2016
Copyright KK-stiftelsen
Kontakta KK-stiftelsen
Telefon: Se medarbetarnas respektive mobilnummer här 
E-post: info@kks.se

Post- och besöksadress
Stiftelsen för kunskaps- och kompetensutveckling (KK-stiftelsen)
Postadress: Birger Jarlsgatan 16, 114 34 Stockholm
Besöksadress: Birger Jarlsgatan 16, Stockholm
(via Kammarkollegiets reception plan 1)
Faktureringsadress: Stiftelsen för kunskaps- och kompetensutveckling, 
FE 313, 838 80 Frösön